SOLIDCOR® ‘U SOLIDCOR® YAPAN

MUHTEŞEM KiMYASAL BİLEŞİM

SOLIDCOR® , yüzeylerde pürüzsüzlüğü sağlayan homojen yapısı ile hijyenik ve estetiktir. Fiziksel ve kimyasal darbelere karşı dayanıklı olup, en zor detayları bile çağdaş çizgilere dönüştürür. SOLIDCOR® , akrilik esaslı solid bir malzemedir. Akrilik günümüzde çok kullanılan son derece hijyenik bir polimer türüdür. banyo küvetleri, duş kabin panoları, aydınlatma elemanlarında yüksek kalite için akrilik tercih edilir.

Ayrıca organik gözlük camları, ”contact lens”ler, protez damak ve dişler hep akrilik esaslıdır. Alüminyum-Tri-Hidrat (A.T.H) içeriği sayesinde SOLIDCOR®, “self extinguishing” (yanmazlık) özelliği gösterir. ATH’nin mide ilaçlarında kullanıldığı bilinmektedir.

SOLIDCOR® bu iki maddenin bir karışımıdır. Özel kalıplarda basınç altında ve ısı etkisiyle imal edilir. İçine ilave edilen renk mineral, ve diğer katkılarla doğal granit görünümünü alır.

SOLIDCOR® ‘UN UYGULAMA ALANLARI YAPAN

Çok geniş bir kullanım alanına sahip olup, zengin renkleri, mükemmel yapışma özellikleri bir tahtanın işlenmesi gibi kolayca şekillendirilmesi ve ısı ve kalıplarla biçimlendirilebildiği için istenen her estetik efekti yakalayabileceğiniz sonsuz seçenekler sunar.®

SOLIDCOR® ‘ un gözeneksiz yapısı bakterilerin kök salıp, üremesine engel olur.

UYGULAMALARIMIZ

MUTFAK

BAR - KARŞILAMA BANKOLARI

HASTANE - LABORATUVAR

OTEL - FAST FOOD - RESTORAN

AVM TEZGAHLARI

ÖZEL TASARIMLAR